CargandoGizlilik İgrupları


Sizden hangi bilgileri topladığımızı ve bunları nasıl kullandığımızı her zaman bilmeniz ve her ikisi üzerinde de etkili bir kontrole sahip olmanız gerektiğine inanıyoruz. Bizimle paylaştığınız bilgiler hakkında en iyi kararları vermeniz için sizi güçlendirmek istiyoruz. Bu Gizlilik Politikasının amacı budur.

https://www.igrupları.com Şu andan itibaren 'Igrupları'.
Son güncelleme tarihi: 21 Mart 2022

Bu politikanın tamamını okumalısınız, ancak burada size iletmek istediğimiz bazı önemli noktalar bulunmaktadır.

Igrupları herkese açıktır ve gruplar, fotoğraflarınız veya yayınladığınız kişisel bilgiler dünyanın her yerinden herkes tarafından görüntülenebilir ve aranabilir. İsminizi kullanmamayı tercih ediyorsanız Igrupları'nı takma adla da kullanabilirsiniz. Igrupları'nda herkese açık hale getirdiğiniz tüm veriler Google arama motorlarında, Google Görseller'de veya Yahoo, Bing, Yandex gibi diğer arama motorlarında listelenebilir..... Herhangi bir veri yayınlarsanız, lütfen bunun kayıtlı veya kayıtsız herhangi bir kullanıcı tarafından görülebileceğini unutmayın.

18 yaşından küçükseniz ve Igrupları'na eriştiyseniz, yasal vasilerinizin açık izni olmadan herhangi bir ilan YAYINLAMAMALI VE herhangi bir gruba KATILMA talebinde BULUNMAMALISINIZ. Grubun konusu YETİŞKİNLER İÇİNSE ve siz REŞİT DEĞİLSENİZ, HİÇBİR ŞEKİLDE KATILMAMALISINIZ.

Igrupları, Whatsapp, Telegram, Discord, Facebook gibi farklı uygulamalardan Whatsapp, Telegram, Discord vb... gruplara bağlantı yayınlamaya yarayan bir web sitesidir ve bu nedenle tüm konuşmalar web sitemiz dışında gerçekleşir, bizim tek görevimiz bilgisayar sisteminin bakımı ve yönetimidir. Kullanıcılar doğrudan ilan yayınlar ve bunlardan sorumludur. Ayrıca, kullanıcılar Igrupları'nın müdahalesi olmadan doğrudan Igrupları'ndan gruplara katılabilir veya dahil edilmelerini isteyebilirler. Bu nedenle Igrupları, kullanıcılar tarafından yapılan yönetim veya kullanım için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu politika hakkında, kişisel verilerinizi nasıl topladığımız veya işlediğimiz hakkında veya gizlilik uygulamalarımızla ilgili başka herhangi bir konuda sorularınız varsa, sizden haber almak isteriz. Bizimle istediğiniz zaman [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Igrupları yasadışı içerikli, yasa dışı, meşru olmayan veya yanıltıcı faaliyetler içeren reklamları kabul etmez. Igrupları, uygunsuz bir reklamın yayınlandığının farkına varır varmaz, derhal kaldırılacak ve gerektiğinde yetkililerle işbirliği yapmak için yazarın bağlantı bilgilerini kaydedecektir. Igrupları, yayınlanan grupların doğruluğu, yasallığı ve ciddiyetinden veya nihai temalarının ilan edilenle aynı olmasından sorumlu değildir, çünkü nihai gruplar Igrupları'nın bağlantı verdiği farklı uygulamalarda düzenlenir ve bu web sitesinin çoğu zaman buna erişimi yoktur. Ancak, Igrupları hileli, yanlış veya yasadışı reklamların varlığından haberdar olur olmaz ve mümkün olan en kısa sürede bunları kaldıracaktır. Etkilenen kullanıcılar veya bireyler, kuralları ihlal eden, yasa dışı, meşru olmayan veya yayınlanan reklamın doğru olmadığı herhangi bir grup gönderisini bize bildirmek için [email protected] adresine bir e-posta gönderebilir.

Bizimle paylaştığınız bilgiler

Temel hesap bilgileri

Hizmetimizin grup arama ve görüntüleme gibi özelliklerini kullanmak için bir hesap oluşturmanıza gerek yoktur.

Kamu bilgilendirme

Igrupları'ndaki etkinliklerin çoğu herkese açıktır; grup bilgileriniz, grup fotoğrafınız ve grup şehriniz de buna dahildir.

Hizmetlerimiz aracılığıyla sağladığınız gruplardan siz sorumlusunuz ve özellikle telefon numaranız gibi hassas bilgiler içeriyorsa, neleri herkese açık hale getirdiğiniz konusunda dikkatlice düşünmelisiniz. Igrupları'ndaki herkese açık bilgilerinizi, örneğin gruplarınızı silerek veya devre dışı bırakarak güncellerseniz. Grup aboneliğinizi iptal ettiğinizde bilgileri Igrupları'ndan kaldıracağız, ancak Google gibi arama motorlarında veya sosyal ağlarda görünmeye devam edebileceğini lütfen unutmayın.

Igrupları, grupların gerçek olduğunu ve amaçlarının her grubun yazarları/yöneticileri tarafından tanıtıldığı gibi olduğunu kontrol etmez, doğrulamaz, izlemez veya garanti etmez. Ancak, yasadışı faaliyet, pedofili, grubun tanıtılan konuya ait olmaması, bir grup hakkındaki şikayetler veya raporlar vb. durumların farkına varır varmaz gönderileri kaldıracağız. ....

Herkese açık bilgilerinizi doğrudan Igrupları'nda dünyaya sunmanın yanı sıra, bu bilgilerin web siteleri, uygulamalar ve diğerleri tarafından kullanılmasına izin vermek için uygulama programlama arayüzleri (API'ler) ve entegrasyonlar gibi teknolojileri de kullanıyoruz (örneğin, gruplarınızı Facebook'ta veya Linkedin'de görüntülemek için). Bu şirketler Igrupları ile ilişkili değildir ve içerikleri Igrupları'nda yaptığınız güncellemeleri yansıtmayabilir.

İletişim bilgileri ve gündemler

E-posta adresiniz gibi iletişim bilgilerinizi, grubunuzun kimliğini doğrulamak ve grubunuzun (ve hizmetlerimizin) güvenliğini sağlamak, ayrıca spam, dolandırıcılık ve kötüye kullanımı önlemek için kullanırız. İletişim bilgilerini ayrıca hizmetlerimizi kişiselleştirmek, belirli hesap özelliklerini etkinleştirmek (örneğin, e-postanızı doğrulamak) ve size yeni gruplar hakkında bilgi göndermek için kullanırız.

Bize bir e-posta gönderirseniz, talebinize yanıt vermek için mesajınızın içeriğini, e-posta adresinizi ve iletişim bilgilerinizi saklayacağız.

Sizin hakkınızda aldığımız ek bilgiler

Konum bilgisi

Hesabınızı güvenli ve güvenilir bir şekilde kurmak ve sürdürmek ve size hizmetlerimizi sunmak için IP adresiniz veya cihaz parametreleriniz gibi sinyallerden elde ettiğimiz mevcut erişiminiz ve konumunuz hakkında bilgilere ihtiyacımız var.

Ayarlarınıza bağlı olarak, hizmetlerimizi yönetmek veya özelleştirmek için konumunuzla ilgili ek bilgileri (mevcut IP'ye özgü konumunuz, şehir, bölge, posta kodu gibi veriler...) ve güvenlik yöntemini toplayabilir, kullanabilir ve saklayabiliriz.

Linkler

Hizmetlerimizi yönetmek için hizmetlerimizdeki bağlantılarla nasıl etkileşimde bulunduğunuzu takip ediyoruz. Size gönderdiğimiz e-postalardaki bağlantılar da buna dahildir.

Hizmetlerimizdeki harici bir bağlantıya veya reklama tıklarsanız, ilgili reklamveren veya web sitesi yöneticisi, hedef kitlenin özellikleri gibi tıkladığınız reklamla ilişkili diğer bilgilerle birlikte Igrupları'ndan eriştiğinizi bilebilir.

Kayıt verileri

Bir hesap oluşturmamış olsanız bile, içeriği görüntülediğinizde veya hizmetlerimizle başka bir şekilde etkileşimde bulunduğunuzda Günlük Verileri olarak adlandırdığımız bilgileri alırız. Örneğin, web sitelerimizi ziyaret ettiğinizde, hizmetlerimize abone olduğunuzda, e-posta bildirimlerimizle etkileşime girdiğinizde, hesabınızı bir üçüncü taraf hizmetiyle kimlik doğrulaması yapmak için kullandığınızda veya Igrupları içeriği içeren bir üçüncü taraf hizmetini ziyaret ettiğinizde, hakkınızda bilgi alabiliriz. Bu Günlük Verileri IP adresiniz, tarayıcı türünüz, işletim sisteminiz, yönlendiren web sitesi, ziyaret edilen web siteleri, konum, internet servis sağlayıcısı, arama terimleri ve çerez bilgileri gibi bilgileri içerir. Hizmetlerimizi yönetmek ve güvenli, güvenilir ve bütünlük içinde çalışmalarını sağlamak için Günlük Verilerini kullanırız.

Reklamverenler ve diğer reklam ortakları

Reklamlardan elde ettiğimiz gelir, hizmetlerimizi (öncelikle ADSENSE) sürdürmemizi ve geliştirmemizi sağlar. Bu Gizlilik Politikasında açıklanan bilgileri, reklamlarımızı sizinle daha alakalı hale getirmeye yardımcı olmak, etkinliğini ölçmek ve size reklam sunmak için cihazlarınızı tanımamıza yardımcı olmak için kullanıyoruz. Adsense reklamverenlerimiz başta olmak üzere bazı reklam ortaklarımız da reklam teknolojimizi entegre ederek benzer bilgileri doğrudan web sitelerinden veya uygulamalarından toplamamıza izin vermektedir.

Igrupları, Google Adsense aracılığıyla Dijital Reklamcılık Birliği'nin Dijital Davranışsal Reklamcılık Öz Düzenleme İlkeleri'ne (ilgi alanına dayalı reklamcılık olarak da anılır) ve DPA'nın https://optout.aboutads.info adresinde bulabileceğiniz ilgi alanına dayalı reklamcılıktan çıkmanıza yönelik tüketici seçim aracına uyar. Buna ek olarak, reklam politikalarımız, reklamverenlerin hassas olduğunu düşündüğümüz veya ırk, din, politika, cinsel yaşam veya sağlık gibi yasalarca yasaklanmış kategorilere dayalı hedefli reklamlar göndermesini yasaklamaktadır. İlgi alanına dayalı reklam gizliliği seçenekleri ve reklamların hizmetlerimizde nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Cihazlarınızda kişiselleştirme

Bir tarayıcı veya cihaz üzerinden Igrupları'na giriş yaptığınızda, bu tarayıcı veya cihazı kimlik doğrulama, güvenlik ve kişiselleştirme gibi amaçlarla hesabınızla ilişkilendireceğiz. Ayarlarınıza bağlı olarak, hesabınızı Igrupları'na erişmek için kullandıklarınız dışındaki tarayıcılarla veya cihazlarla da ilişkilendirebiliriz (veya bu tür cihazları veya tarayıcıları diğer tarayıcılarla veya cihazlarla ilişkilendirebiliriz). Bunu hizmetlerimizi yönetmek ve kişiselleştirmek için yapıyoruz.

Paylaştığımız ve ifşa ettiğimiz bilgiler

Hizmet sağlayıcılar

İşlevleri yerine getirmeleri ve bize hizmet sağlamaları için hizmet sağlayıcıları görevlendiriyoruz. Örneğin, web sitemizi barındırmak gibi hizmetlerimizi yönetmek ve Google Analytics gibi hizmetlerimizin kullanımını anlamak için çeşitli üçüncü taraf hizmetleri kullanıyoruz. Kamuya açık olmayan kişisel verilerinizi, bu Gizlilik Politikası ve diğer geçerli gizlilik ve güvenlik önlemleri ile tutarlı gizlilik yükümlülüklerine tabi olarak ve üçüncü tarafların kişisel verilerinizi yalnızca bizim adımıza ve talimatlarımıza uygun olarak kullanması koşuluyla bu tür hizmet sağlayıcılarla paylaşabiliriz. Ayrıca, nereden geldiğinizi bilmek ve dolandırıcılık veya tutarsızlıkları önlemek için IP'nizi harici coğrafi konum hizmet sağlayıcılarıyla paylaşıyoruz (örneğin, Barselona veya Madrid'de bir web sitesine girerseniz ve IP'niz Ukrayna'dan geliyorsa), bu hizmet şu anda FreegeoIP tarafından yönetilmektedir. Ayrıca, e-postanızın var olup olmadığını doğrulamak için e-postanızı harici doğrulama hizmeti sağlayıcılarıyla paylaşıyoruz (bu, icat edilmiş e-postaları sınırlamak için bir ilk filtredir), bu hizmet bulkemailchecker.com tarafından yönetilmektedir.

Mevzuat, zarar ve kamu yararı

Bu Gizlilik Politikasında veya size sağlayabileceğimiz kontrollerde aksine herhangi bir şeye bakılmaksızın, herhangi bir yasa, yönetmelik, yasal süreç veya kolluk kuvveti talebine uymanın makul olarak gerekli olduğuna inanırsak kişisel verilerinizi saklayabilir, kullanabilir veya ifşa edebiliriz; herhangi bir kişinin güvenliğini korumak için; Hizmetlerimizdeki spam, kötüye kullanım veya kötü niyetli aktörleri önlemek veya hizmetlerimizden neden içerik veya hesap kaldırdığımızı açıklamak; dolandırıcılık, güvenlik veya teknik sorunları ele almak veya haklarımızı veya mülkiyetimizi veya hizmetlerimizi kullananların haklarını veya mülkiyetini korumak dahil olmak üzere platformumuzun güvenliğini veya bütünlüğünü korumak için. Ancak, bu Gizlilik Politikasının hükümleri, bir devlet kurumunun talebi olsa bile, üçüncü bir tarafça bilgilerinizin ifşa edilmesine yönelik bir talebe karşı sahip olabileceğiniz savunmaları veya yasal itirazları sınırlamayı amaçlamamaktadır.

Kişisel olmayan bilgiler

Gruplarınızın bağlantısı, üye sayısı, eklediğiniz fotoğraflar gibi kişisel olmayan verileri paylaşıyor veya ifşa ediyoruz.

Sizinle ilgili kişisel bilgilerimizi yönetmek

Kişisel verilerinize erişim veya düzeltme

Igrupları'nda bir grup kaydettiyseniz, bize sağladığınız ve hesabınızla ilişkili kişisel verilere erişmek, bunları düzeltmek, silmek veya değiştirmek için size araçlar ve hesap yapılandırma olanakları sunuyoruz, her durumda [email protected] adresine bir e-posta gönderebilirsiniz ve mümkün olan en kısa sürede yanıt vereceğiz.

[email protected] adresine bir e-posta göndererek ilgili bilgileri değiştirebilirsiniz.
Bize [email protected] adresinden e-posta göndererek ilgili bilgileri kaldırabilirsiniz.
Profil resimlerinizi değiştirmek veya silmek için lütfen [email protected] adresine bir e-posta gönderin.

Igrupları hesabınızla ilişkili bilgileri kaldırmamıza rağmen, bilgilerimizi paylaşan diğer sitelerden (arama motorları, toplayıcılar, sosyal ağlar) otomatik olarak kaldırılmayacağına dikkat etmek önemlidir, örneğin Google'da, Igrupları aboneliğinizi iptal ettiğinizde bilgilerinizi arama motorundan kaldırma işlemi hemen gerçekleşmez, Öyle olsa bile, [email protected] adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz, böylece bu bilgilerin kaldırılmasını hızlandırmaya çalışabiliriz (örneğin, google'dan profilinizin URL'sini deindex'e eklemesini isteyerek veya bir fotoğrafı sunucu önbelleğimizden kaldırarak. )

Eliminasyon

Bilgilerinizi Igrupları'ndan sildikten sonra fotoğraflarınızı (hiçbir şekilde kullanılmamasına ve ifşa edilmemesine rağmen) en fazla 18 ay boyunca saklıyoruz ve e-posta, IP gibi diğer verileri saklamıyoruz. Yasaklama durumunda (kuralları ihlal ettiği için web sitesinden çıkarılma) kayıt verilerini saklarız. Igrupları grubunuz devre dışı bırakıldığında, grup adınız, bağlantınız ve fotoğraflarınız da dahil olmak üzere, artık Igrupları web sitesinde görünmeyecektir.
Igrupları grubunuzun yanlışlıkla veya hatalı bir şekilde silinmesi durumunda, devre dışı bırakmayı takip eden günlerde geri yüklemeniz mümkün olmayacaktır.

Arama motorlarının ve diğer üçüncü tarafların, profil bilgileriniz ve herkese açık gönderileriniz ve etkinlikleriniz, fotoğraflarınız veya Igrupları'nda yayınladığınız herhangi bir bilgi gibi herkese açık bilgilerinizin kopyalarını, siz bu bilgileri hizmetlerimizden kaldırdıktan veya hesabınızı devre dışı bıraktıktan sonra bile saklayabileceğini lütfen unutmayın.

Google arama görünürlüğü konusunda yardım

Google ve diğer arama motorlarının Igrupları grubunuza yazdığınız kelimeleri, fotoğraflarınızı veya Igrupları'nda yayınladığınız herhangi bir bilgiyi dizine ekleyebileceğini, dolayısıyla profilinizin veya gönderilerinizin bu terimleri içeren arama sonuçlarında görünebileceğini lütfen unutmayın.

Google ve diğer üçüncü taraf arama motorları, arama sonuçlarını oluşturmak için herkese açık gönderilerin içeriği ve Igrupları profilleri gibi çeşitli faktörleri kullanır, Igrupları'nın üçüncü taraf arama motorları tarafından döndürülen sonuçlar üzerinde hiçbir kontrolü yoktur.

Grubum... ben onları kaldırdıktan sonra neden Google'da görünmeye devam ediyor?

Grubu silseniz bile Google ve diğer arama motorları arama sonuçlarını önbelleğe alır; bu da Google ve diğer arama motorları sistemlerini daha yeni bilgilerle güncelleyene kadar bazen eski bilgilerin aramalarda görünmeye devam edeceği anlamına gelir.
Bir Google aramasında görünen herhangi bir güncel olmayan bağlantı, Igrupları 404 hata sayfasına yönlendirecektir: Bu sayfa mevcut değil! Güncel olmayan bağlantılar görünmeye devam eder çünkü Google ve diğer arama motorları arama dizinlerinde güncellenmiş bilgilere sahip olmayabilir.

Ek bilgi veya yardım

Bu Gizlilik Politikası hakkında herhangi bir yorumunuz veya sorunuz var mı? Lütfen [email protected] adresinden bizimle iletişime geçerek veya aşağıdaki uygun adresten bize yazarak bize bildirin.

Alexandre Mora López
Carrer Primer de Maig 12
08820 El Prat de Llobregat - İspanya
[email protected]

Kullanıcılarımız tarafından bilgi kullanımı

Kullanıcı, Igrupları'nda yayınlanan kişisel verileri yalnızca boş zaman etkinlikleri ve grupları hakkında başka bir kullanıcıyla ilgilenmek için kullanabilir ve istenmeyen reklam bilgileri veya spam gönderemez veya izin vermeyen bir kişinin kişisel verilerini toplayamaz.

Veri dosyalarının güvenliği.

Igrupları, kişisel verileri içeren otomatik dosyalar için güvenlik önlemlerine ilişkin 11 Haziran tarihli 994/1999 sayılı Kraliyet Kararnamesi uyarınca kişisel verilerin korunmasına ilişkin güvenlik seviyelerini korur ve İnternet'teki güvenlik önlemlerinin zaptedilemez olmadığını bildirmek kaydıyla, web sitesi aracılığıyla kullanıcı tarafından sağlanan verilerin kaybolmasını, kötüye kullanılmasını, değiştirilmesini, yetkisiz erişimini ve çalınmasını önlemek için elindeki tüm teknik araçları oluşturmuştur.

Igrupları, yürürlükteki mevzuat uyarınca otomatik dosyada yer alan kişisel verilere ilişkin olarak sır saklama ve gizlilik yükümlülüğüne uymayı, ayrıca varsa gerçekleşebilecek uluslararası veri aktarımlarında ve devirlerinde güvenli bir şekilde işlemeyi taahhüt eder.

Çocuklar ve hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz çocuklara yönelik değildir ve 18 yaşından küçükseniz hizmetlerimizi kullanamazsınız.

Bu Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

Bu Gizlilik Politikasını zaman zaman değiştirebiliriz. Bu Politikayı tamamen kendi takdirimize bağlı olarak önemli herhangi bir şekilde değiştirmemiz durumunda, sizi bir e-posta veya web sitesi uyarısı yoluyla bilgilendireceğiz. Bu tür değişiklikler yapıldıktan sonra Hizmetlere erişmeye veya kullanmaya devam ederek, revize edilmiş Gizlilik Politikasına tabi olmayı kabul edersiniz.

Verilerin doğruluğu

Kullanıcılar tarafından Igrupları'nda yayınlanan ilanların tek ve münhasır sorumluluğu Kullanıcıların kendilerine aittir. Igrupları, Kullanıcıları tarafından gönderilen mesajlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir ve aynı şekilde, üçüncü tarafların Kullanıcılar tarafından hizmetin kullanım koşulları, özellikleri ve durumları hakkında sahip olabileceği bilgilerden kaynaklanabilecek veya Kullanıcıların hizmet aracılığıyla üçüncü taraflara yaydığı veya sunduğu mesajlara yetkili veya yetkisiz üçüncü taraflarca erişilmesinden ve uygun olduğu durumlarda bunların ele geçirilmesinden, ortadan kaldırılmasından, değiştirilmesinden veya manipüle edilmesinden kaynaklanabilecek her türlü zarar için herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

KULLANICI, ilanları gerçek ve doğru veri ve bilgilerle yayınlamayı kabul ve taahhüt eder. Igrupları, diğer kullanıcıları yanıltmak amacıyla yanlış reklamların yayınlanması konusunda hiçbir sorumluluk kabul etmez. Igrupları, hizmetin doğal sınırlamaları nedeniyle grup reklamlarının doğru olduğunu ve aldatma amaçlı olmadığını doğrulayamaz, ancak bunun farkına varırsa, yetkililerle işbirliği yapmak için kullanıcıya Igrupları'na erişimi engelleyecek, reklamı kaldıracak ve yazarın verilerini kaydedecektir.

Bir ilanla iletişime geçen Kullanıcı tüm sorumluluğu üstlenir ve ilanın doğru olmama riski olduğunun farkında olmalıdır. Sahte reklamlardan, kötü niyetle yayınlanan reklamlardan kaynaklanan her türlü zarar Kullanıcı'nın sorumluluğundadır. Igrupları iki kullanıcı arasında bir iletişim aracı görevi görür. Bununla birlikte, herhangi bir suç veya mahkeme emri durumunda yetkililerle işbirliği yapacaktır.